Pergolad

Kui soovite oma terrassile anda lisaväärtust, siis PERGOLA on selleks õige valik.

Antud toode on väga populaarne terves maailmas, kuna tema eripära seisneb selles, et see on valmistatud kergest, kuid tugevast alumiinium konstruktsioonist. Katusematerjal on vastupidav mustriline TENT materjal ja erinevate värvivõimalustega. Katuse kandekonstrutsiooni külge on kinnitatud LED- valgustused, mis annavad juurde lisaväärtust õhtude nautimiseks.  Antud toode on väga laialdaste võimalustega. Soovid terrassil päikest või pikki suveõhtuid nautida saad automatiseeritud Pergolat liigutada avatud või kinnisesse asendisse. Pergolate kasutusala on väga laialdane ja võimalusterohke. Antud toode sobib eramutele, välirestoranidele, hotellidele, avalike randadele

Küljetuule ja vihma kaitseks saad juurde lisada erinevaid kangas välirulood, lükand või klapitavaid klaaslahendusi.

Aluminium konstruktsioonide viimistlus RAL-Värvikoodi võimlaustega.

Markiisid

Markiiside abil on lihtne maja välisilmet värskendada ja luua suvine meeleolu.

Markiisid loovad nii maja ümbruses kui sees hooajatundlikult mõnusa atmosfääri. Markiisitüüpe on erinevaid ja iga neist võlub omade meeldivate nüanssidega.

Markiisi kangas on vastupidav ning ilmastikukindel tõrjudes vett ja mustust ning olles kaitstud UV-kiirte kahjustuste eest. Saadaval on erinevad toonid, mustrid ja äärekujud.